Informacje

Ogłoszenie - Kierownik Klubu „Senior+” w Kałuszynie

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kałuszynie Ogłasza Nabór Na wolne Kierownicze Stanowisko Urzędnicze Kierownik Klubu „Senior+” w Kałuszynie

 

1.       Wymagania niezbędne :

1)      Obywatelstwo polskie,

2)      Wykształcenie wyższe

3)      Posiadanie co najmniej 5 letniego stażu pracy ,w tym co najmniej 3 – letni staż pracy w pomocy społecznej,

4)      Posiadanie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej

5)      Znajomość funkcjonowania systemu pomocy społecznej oraz przepisów prawnych dotyczących pomocy społecznej

6)      Pełna zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

7)      Niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

8)      Posiadanie nieposzlakowanej opinii

9)      Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie - Kierownik Klubu „Senior+” w Kałuszynie

Ogłoszenie

W trosce o państwa bezpieczeństwo prosimy o ograniczenie wizyt w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kałuszynie . Sprawy prosimy załatwić telefonicznie  oraz e-mail:

Tel. 537-519-078;  13-433-47-28

emeil:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub Seniora+

Decyzją Wojewody Mazowieckiego  Klub „Senior + „ w Kałuszynie zawiesza działalność od 24 października 2020 r do  odwołania .

linia

 

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

plakatSpis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu.

Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób.

Najważniejszą i obowiązkową metodą spisową Powszechnego Spisu Rolnego 2020 jest samospis internetowy (aplikacja jest dostępna na stronie https://spisrolny.gov.pl/). Jednak użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie dysponują komputerem lub dostępem do Internetu i nie skorzystają ze stanowiska komputerowego utworzonego dla nich w Gminnym Punkcie Spisowym, mogą się spisać przez telefon. 

 

Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 20:00. Przed sięgnięciem po telefon warto przygotować wszystkie dokumenty związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego i mieć je przy sobie.

 

Rolnikom o możliwości spisu telefonicznego będą od 16 września przypominać rachmistrze. Jeśli do nas zadzwonią, warto skorzystać z ich propozycji i wypełnić od razu formularz spisowy.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości co do tożsamości i uprawnień rachmistrza, należy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 i zweryfikować te informacje.

 

Więcej informacji o spisie na stronie https://spisrolny.gov.pl

 

Informacja

W związku z rekomendacją Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, uwzględniając możliwości lokalowe i środki bezpieczeństwa zapraszamy członków Klubu "Senior +" do współpracy. Jest możliwość wznowienia zajęć.