Kalendarz

styczeń

23

sobota

Godzina

Projekty

 

Zabawa karnawałowa - 26 stycznia 2019r.

W karnawale same bale.....” Zabawa Noworoczna to dzień najbardziej wyczekiwany przez nas wszystkich w ciągu roku. Zawsze z przyjemnością przygotowujemy tę wyjątkową uroczystość, gdyż jest ona wspaniałą okazją do aktywnego spędzenia czasu z rodziną, do wspólnej radosnej zabawy, a także sprzyja integracji środowiska lokalnego. Zawsze licznie przybywają na nią dzieci, uczniowie rodzice, mieszkańcy Chrościc oraz okolicznych wsi, a także wiele osób, które, na co dzień nie są związane z naszą placówką. Co oczywiście bardzo nas cieszy!!!. W tym roku wydarzenie to miało miejsce 26 stycznia. Swoją obecnością zaszczycili nas również zaproszeni goście, min. p. Arkadiusz Czyżewski – burmistrz Kałuszyna, p.Henryka Sęktas – zastępca burmistrza, p.Bogusław Michalczyk-przewodniczący Rady Miejskiej w Kałuszynie, p.Barbara Chrościcka - sołtys Chrościc, p.Marek Pachnik - oraz p.Marcin Goźliński. Mamy nadzieję, że nasi goście mile wspominają chwile spędzone w naszej szkole i dobrze się bawili. Zapraszamy serdecznie za rok i oczywiście liczymy na 100% obecność. Zabawa rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której uczniowie zaprezentowali swój talent i kunszt aktorski, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy naszemu absolwentowi Filipowi Bogdanowi za udział w spektaklu.

Następnie do tańca, w rytmie karnawałowych przebojów, porwał nas zespół muzyczny SPECJAL z Mińska Mazowieckiego. Pani Kasia i pan Mariusz rozruszali nawet tych najbardziej nieśmiałych. Oprócz szalonej karnawałowej zabawy przygotowaliśmy jeszcze wiele innych atrakcji, min.; loterię fantową, która co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem; kawiarenkę z pysznymi ciastami, słodkościami, kawą i herbatą, którą przygotowały niezawodne mamy naszych uczniów. Kącik wizażu, w którym mama Szymona wykonywała dzieciom piękne karnawałowe makijaże. Jednak najbardziej wyczekiwanym momentem imprezy była wizyta Św. Mikołaja, który obdarował dzieci wymarzonymi prezentami. Było naprawdę super!!! DZIĘKUJEMY Rodzicom za poświęcony czas przy dekorowaniu szkolnego korytarza, za przygotowanie kawiarenki oraz fantów na loterię. DZIĘKUJEMY za finansowe wsparcie p. Marcinowi Goźlińskiemu, p. Leszkowi Wąsowskiemu, p.Bogusławowi Michalczykowi, p.Monice Wysockiej -Kusy. DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy podarowali fanty na szkolną loterię. DZIĘKUJEMY sklepowi TOPAZ za przygotowanie noworocznych paczek dla naszych uczniów. DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej Noworocznej Imprezy. I oczywiście zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok!!!