Kalendarz

luty

27

sobota

Godzina

Projekty

 

Zbieramy nakrętki dla Michalinki!

Michalinka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, które powoduje, że ma duże problemy ze   sprawnością ruchową. Pomimo swojej choroby jest bardzo wesołą i zawsze uśmiechniętą dziewczynką, która dzielnie walczy z przeciwnościami losu. W naszej szkole trwa zbiórka, która ma wesprzeć sfinansowanie leczenia i zakup potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego. Co zbieramy? Przy szatni przy wejściu od strony północnej w Szkole Podstawowej w Kałuszynie znajduje się miejsce, gdzie można przynieść: zakrętki po wodach, napojach, kawie, pozostałych art. spożywczych, płynach, kosmetykach, chemii gospodarczej, korki oraz opakowania po jajkach niespodziankach. Uzbierane nakrętki można również przynieść do naszej szkoły. W przypadku pytań proszę kontaktować się z panią Małgorzatą Chrościcką.

CZEKAMY! KAŻDY Z WAS MOŻE POMÓC!