Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

OGŁOSZENIE ws. przyjmowania wniosków rolników o szacowanie strat powstałych przez przymrozki wiosenne

Burmistrz Gminy Kałuszyn informuje, iż w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Kałuszyn niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, jakim są przymrozki w dniach 18-21 kwietnia 2020 roku, istnieje możliwość składania wniosków o dokonanie szacowania szkód w uprawach rolnych.

 

Wzory wniosków dostępne są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kałuszynie,
jak również na stronie internetowej gminy
http://www.kaluszyn.pl

Wypełniony wniosek można wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.\';">'+addy_text16160+'<\/a>'; //--> , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.\';">'+addy_text56663+'<\/a>'; //--> lub zostawić w oznaczonym miejscu przy wejściu do budynku Urzędu.

Wypełnione wnioski należy składać w terminie do 22 maja 2020 r.

 

Wymagane załączniki do wniosku:

  1. Wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok (lub kopia wniosku o dopłaty do ARiMR na rok 2019).
  2. Kopia zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) / księga stada / paszporty (lub wykaz zwierząt z ARiMR na dzień składania wniosku o oszacowanie strat).

 

We wniosku należy wypisać WSZYSTKIE działki zgodnie z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 rok - powierzchnia upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 r.


 

Dodatkowe informacje