Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Ścigany listem gończym Piotr Paweł Wąsowski

wizerunekPolicjanci z Posterunku Policji w Kałuszynie, poszukują ściganego listem gończym, 26-letniego Piotra Pawła Wąsowskiego. Mężczyzna ma charakterystyczne blizny powypadkowe na prawym łokciu i lewym nadgarstku. Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą znać miejsce pobytu ściganego mężczyzny, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Policjanci proszą o przekazywanie wszelkich sugestii oraz informacji do oficera dyżurnego mińskiej Komendy tel. 25 759 72 00, na numery alarmowe 112 i 997 oraz bezpośrednio do Posterunku Policji w Kałuszynie tel. 25 757 67 77. Można też pisać email na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Piotr Paweł Wąsowski jest mieszkańcem Kałuszyna. Mężczyzna ma niebieskie oczy. Ma widoczne blizny powypadkowe na prawym łokciu i lewym nadgarstku. Mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności, na mocy wyroku Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim, w sprawie dotyczącej spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym i jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości.
Piotr Paweł Wąsowski prawdopodobnie opuścił Kałuszyn w obawie przed zatrzymaniem i poniesieniem odpowiedzialności karnej. Niewykluczone jest, że może próbować wracać niepostrzeżenie do swojego domu. Dla funkcjonariuszy ważny jest każdy sygnał, dotyczący obecnego miejsca pobytu i ukrycia się  Piotra Pawła Wąsowskiego.
Funkcjonariusze dyżurują całodobowo pod numerami telefonów: 25 759 72 00 oficer dyżurny mińskiej Komendy Policji. Można też dzwonić na numery alarmowe Policji - 112 i 997. Policjanci z Posterunku w Kałuszynie również proszą o kontakt telefoniczny pod nr tel. 25 757 67 77.
źródło KPP Mińsk Mazowiecki

Dodatkowe informacje