Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

::: 07 sierpnia 2007 :::

Witam serdecznie.
Jako mieszkaniec ul. 9-maja w Kałuszynie mam kilka pytań związanych z prowadzoną obecnie inwestycja (budowa ulicy):
1. czy odbywać się będzie odbiór chodników przed posesjami z udziałem właścicieli posesji? (mam uwagi, co do jakości wykonania a ekipy pracownikówjak na razie nie reagują na nie)
2. czy w związku z faktem, że ulica 9-maja jest dość wąska przewidziany jest zakaz pozostawiania na niej samochodów ciężarowych, które utrudniają przejazd?
3. czy jezdnia na ulicy 9-maja zostanie wyposażona w ograniczenia szybkości jazdy jak to się zwykle dzieje na drogach osiedlowych?
Byłoby mi miło uzyskać odpowiedz na powyższe pytania. Z pozdrowieniami
Wojciech Piotrkowicz

Witam serdecznie
W odpowiedzi na Pana pytanie informuję:
Odbiór chodników odbędzie się łacznie z całym zadaniem tzn. budową ulicy po zgłoszeniu zakończenia prac przez wykonawcę. Nie przewidujemy udziału mieszkańców w odbiorze końcowym inwestycji. Natomiast w trakcie budowy prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i watpliwosci do kierownika budowy, inspektora nadzoru lub bezpośrednio w Urzędzie Miejskim. W ten sposób bedzie można na bieżąco wprowadzać korekty na budowie. Po zakończeniu budowy zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu na ulicy 9-go Maja zgodnie z projektem budowlanym. Znaki drogowe winny rozwiązać sprawy, które porusza Pan w swoim pytaniu.

Pozdrawiam
Zofia Wołkiewicz

Dodatkowe informacje