Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

W Wąsach powstał plac zabaw! Dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych

Od połowy marca dzieci i rodzice z miejscowości Wąsy i lokalnych wiosek mogą korzystać z placu zabaw zlokalizowanego przy budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsach. Nowe miejsce do rekreacji powstało dzięki współpracy Urzędu Miejskiego w Kałuszynie z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi.

Czytaj więcej...

Odwołanie spotkania

W związku z nadzwyczajną i bardzo poważną sytuacją na świecie oraz w naszym kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Informujemy, że spotkanie dla mieszkańców z Burmistrzem Kałuszyna które, miało odbyć się 15 marca br. O godz. 12.30 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kałuszynie zostaje odwołane.

Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie.

Czytaj więcej...

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 2020

 Gminne obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kałuszynie o godz. 17.00, z udziałem pocztów sztandarowych, władz samorządowych, delegacji jednostek organizacyjnych gminy oraz mieszkańców miasta i gminy Kałuszyn.

Czytaj więcej...

Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości

25 lutego 2020 r. w Domu Kultury w Kałuszynie odbyła się  Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i  Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Marszałkowskim dotyczące projektu Programu ochrony powietrza dla Mazowsza

W związku z opracowywaniem uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie programu ochrony powietrza dla stref w woj. mazowieckim, w których zostały przekroczone poziomy dopuszczalne i docelowe substancji w powietrzu  informujemy, że w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie w dniu 06 marca 2020 r. (piątek) o godz. 11:00

Czytaj więcej...

Zmiana numeru telefonu do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kałuszynie

Informujemy, że od dnia 25.02.2020 r. nastąpiła zmiana numeru telefonu do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Kałuszynie.

 

tel. 661-540-505

 

Dodatkowe informacje