Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Uroczyste oddanie do użytku mostu w miejscowości Gołębiówka

 

W dniu 30.12.2020 r. miało miejsce uroczyste oddanie do użytku mostu w miejscowości Gołębiówka w ciągu drogi powiatowej nr 2254W Groszki Stare – Skruda – Grodzisk.

Czytaj więcej...

Informacja - praca punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

Informuję, że od 1 stycznia 2021 r. do odwołania praca punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie mińskim będzie wykonywana w trybie zdalnym za pośrednictwem środków komunikacji na odległość. Obowiązuje rejestracja na wizytę: internetowa w systemie Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczna 25/756-40-77 (w godzinach pracy Starostwa Powiatowego) lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do obsługi punktu porad prawnych w Kałuszynie Okręgowa Rada Adwokacka i Okręgowa Izba Radców Prawnych wskazały: adwokat Edytę Wąsowską i radcę prawnego Emilię Niezborałę.

 

Informacja z posiedzenia Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym ZOZ Przychodni Zdrowia w Kałuszynie

      W dniu 28.12.2020r odbyło się posiedzenie Rady Społecznej funkcjonującej przy  Samodzielnym Publicznym ZOZ Przychodni Zdrowia w Kałuszynie.  Jednym z punktów porządku posiedzenia Rady było zaopiniowanie zmian w cenniku  na usługi świadczone przez Przychodnię  dotyczących badań laboratoryjnych, zabiegów fizjoterapeutycznych, specjalistycznych porad lekarskich oraz świadczeń  diagnostycznych i pielęgnacyjnych – w zakresie  wydawania zaświadczeń.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje