Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Informacja w sprawie suszy

W związku z ogłoszoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pomocą dla producentów rolnych, w których gospodarstwach rolnych wystąpiły szkody spowodowane wystąpieniem w 2019 r. suszy uprzejmie informuję, iż termin składania wniosków o udzielenie pomocy do właściwego biura powiatowego ARiMR został przedłużony do 15 listopada 2019r.

Czytaj więcej...

Obchody Dnia Seniora

Corocznym zwyczajem członkowie Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kałuszynie    spotkali się w niedzielne popołudnie 27 października 2019 r. w miejscowym Domu Kultury  by wspólnie świętować  „ Dzień  Seniora”. 

Czytaj więcej...

KAŁUSZYN STUDIA Z DZIEJÓW MIASTA, PARAFII I OKOLIC

20.10.2019 w niedzielne popołudnie na poddaszu budynku Biblioteki Publicznej w Kałuszynie w klimatycznej atmosferze odbyło się niepowtarzalne wydarzenie: prezentacja książki KAŁUSZYN STUDIA Z DZIEJÓW MIASTA, PARAFII I OKOLIC.

Czytaj więcej...

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Kałuszyna.

Pod koniec września na Zalewie Karczunek odbyły się zawody wędkarskie w kategorii OPEN, w których udział wzięło niemal 30 wędkarzy-amatorów.

Czytaj więcej...

Zarybianie - zakaz połowu ryb

ZAKAZ POŁOWU RYB NA ZALEWIE KARCZUNEK DO DNIA 15 LISTOPADA BR.

Czytaj więcej...

Przebudowa drogi w Mariance

W dniu 11 października została zakończona modernizacja drogi gminnej w m. Marianka polegająca na wykonaniu podbudowy zasadniczej z gruntu stabilizowanego cementem na istniejącej nawierzchni gruntowo-żwirowej na długości 800 mb i szerokości pasa jezdni 4,5 m.

Czytaj więcej...

W dniach 1 - 2 października 2019r. Burmistrz Kałuszyna podpisał umowy na wykonanie nowych inwestycji

W dniach 1 - 2 października 2019r. Burmistrz Kałuszyna podpisał umowy na wykonanie następujących inwestycji:

Czytaj więcej...

Pracownia lingwistyczna w Szkole Podstawowej w Kałuszynie

Pod koniec sierpnia bieżącego roku oddana została do użytku pracownia lingwistyczna do nauki języka angielskiego wraz z oprogramowaniem spełniającym wytyczne podstawy nauczania, która znajduje się w Szkole Podstawowej w Kałuszynie.

Czytaj więcej...

Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn

    W dniu 15 października br. został podpisany protokół odbioru wykonania zadania pn: „Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn”.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje