Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Podpisanie umowy na zakup sprzętu specjalistycznego dla jednostki OSP Kałuszyn oraz OSP Sinołęka

W dniu 24 lipca p.Henryka Sęktas – Zastępca Burmistrza i p.Mariola Dróżdż podpisały umowę na realizację zadania: zakup sprzętu specjalistycznego dla jednostki OSP Kałuszyn oraz OSP Sinołęka.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - wnioski o szacowanie szkód

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Kałuszyn suszy rolniczej niniejszym informuję, iż producenci rolni, którzy ponieśli straty w uprawach rolnych mogą składać wnioski o szacowanie szkód w terminie od dnia 24 lipca 2019 roku do dnia 9 sierpnia 2019 roku.

Czytaj więcej...

UWAGA ROLNICY ZBLIŻA SIĘ TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO

W okresie od 01.08.2019r. do 02.09.2019r. należy składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Czytaj więcej...

Wymiana okien I drzwi w świetlicy wiejskiej w Nowych Groszkach

W dniu 22.07.2019 odbyło się uroczyste spotkanie  kończące  realizację  zadania „Wymiana okien I drzwi w świetlicy wiejskiej w Nowych Groszkach”. 

Czytaj więcej...

„Bezpieczne Wakacje 2019” na terenie powiatu mińskiego

Rozpoczęte właśnie wakacje to szczególny czas dla całej rodziny. To okres urlopowych wyjazdów na wypoczynek w górach i nad wodą, ale także w ramach prowadzonej akcji Lato w mieście. Jest to także czas intensywnych rolniczych prac polowych. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

czytaj więcej...

Konkurs filmowy "Filmowy przeWODNIK"

W ramach trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs filmowy „Filmowy przeWODNIK".

czytaj więcej...

Renowacja krzyża na Zdrojkach

W dniu wczorajszym, na wniosek Burmistrza Kałuszyna Arkadiusza Czyżewskiego odtworzono zniszczony krzyż znajdujący się w lesie między Kałuszynem i Milewem (na tzw. Zdrojkach), który oprócz swojego charakteru religijnego, upamiętnia polskich żołnierzy poległych podczas walk wrześniowych 1939 r. na terenie Naszej gminy. Prace zostały wykonane przez Zakład Gospodarki

Czytaj więcej...

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie – Przychodnia Opieki Zdrowotnej zatrudni lekarza do poradni podstawowej opieki zdrowotnej.

Wymagane kwalifikacje zg z art 6 Ustawy z dnia 27 października 2017r. o podstawowej opiece zdrowotnej tj.:

- lekarz specjalista lub w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej lub

- lekarz specjalista lub z I stopniem specjalizacji z medycyny ogólnej lub

- lekarz z I lub II stopniem specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Czytaj więcej...

Audyt Krajobrazowego Województwa Mazowieckiego

W związku z pismem Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego dotyczącym prowadzonych prac nad przygotowaniem Audytu Krajobrazowego Województwa Mazowieckiego bardzo proszę o wypełnienie załączonej ankiety i przesłanie odpowiedzi drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przyniesienie jej do Urzędu Miejskiego w Kałuszynie pokój. 6b w terminie do 19.07.2019r.

pismo.pdf

ankieta.docx

Dodatkowe informacje