Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Informacja dotycząca szczepień przeciwko COVID-19

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy ukończyli 80 lat, natomiast od 22 stycznia rozpocznie się rejestracja kolejnej grupy, tj. osób powyżej 70. roku życia.

Aktualne terminy opłat za śmieci

Nr Konta 27 9224 0007 0000 9667 2000 0240

Uroczyste oddanie do użytku mostu w miejscowości Gołębiówka

 

W dniu 30.12.2020 r. miało miejsce uroczyste oddanie do użytku mostu w miejscowości Gołębiówka w ciągu drogi powiatowej nr 2254W Groszki Stare – Skruda – Grodzisk.

Informacja - praca punktów nieodpłatnej pomocy prawnej.

Informuję, że od 1 stycznia 2021 r. do odwołania praca punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie mińskim będzie wykonywana w trybie zdalnym za pośrednictwem środków komunikacji na odległość. Obowiązuje rejestracja na wizytę: internetowa w systemie Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczna 25/756-40-77 (w godzinach pracy Starostwa Powiatowego) lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do obsługi punktu porad prawnych w Kałuszynie Okręgowa Rada Adwokacka i Okręgowa Izba Radców Prawnych wskazały: adwokat Edytę Wąsowską i radcę prawnego Emilię Niezborałę.

 

Informacja z posiedzenia Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym ZOZ Przychodni Zdrowia w Kałuszynie

      W dniu 28.12.2020r odbyło się posiedzenie Rady Społecznej funkcjonującej przy  Samodzielnym Publicznym ZOZ Przychodni Zdrowia w Kałuszynie.  Jednym z punktów porządku posiedzenia Rady było zaopiniowanie zmian w cenniku  na usługi świadczone przez Przychodnię  dotyczących badań laboratoryjnych, zabiegów fizjoterapeutycznych, specjalistycznych porad lekarskich oraz świadczeń  diagnostycznych i pielęgnacyjnych – w zakresie  wydawania zaświadczeń.

Kolejne inwestycje w infrastrukturę sportową w gminie Kałuszyn.

Zakończyły się prace na stadionie sportowym przy ulicy 1-go Maja w Kałuszynie, polegające na budowie zadaszenia trybun sportowych oraz zakupie i montażu systemu nagłaśniającego.

Dodatkowe informacje