Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn

    W dniu 15 października br. został podpisany protokół odbioru wykonania zadania pn: „Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn”.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe na spotkania informacyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniach informacyjnych, dotyczących aktualnie najważniejszych kwestii w zakresie współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi.

Dzień Edukacji Narodowej 2019

14 października   to Dzień  Edukacji Narodowej  -   święto   nauczycieli  i  wszystkich pracowników oświaty.  

Harper Hygienics bezpłatnie udostępnił pracowniczy autobus uczniom z gminy Kałuszyn

Problemy z transportem uczniów szkół z gminy Kałuszyn zaczęły się już rok temu. Na pierwszy ogień poszedł dojazd do Mińska Mazowieckiego, a teraz, dokładnie 1 października, doszły kłopoty z dojazdem do szkół średnich w Siedlcach, bo PKS Siedlce zawiesił poranny kurs z Kałuszyna do Siedlec.

Spotkanie organizacyjne - protest

W dniu 3 października 2019 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kałuszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie protestu dotyczącego zamontowania w mieście Kałuszynie sygnalizacji świetlnej przewidzianego na 4 października 2019 r.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Protest Obywatelski

Szanowni Mieszkańcy, w związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zarządcy drogi krajowej A2 na wnioski Samorządu Miasta i Gminy Kałuszyn w sprawie zamontowania w mieście Kałuszynie sygnalizacji świetlnej, zmuszeni jesteśmy do uruchomienia protestu obywatelskiego polegającego na zorganizowanym blokowaniu przez mieszkańców naszego miasta i gminy drogi krajowej- ul. Warszawskiej.

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Miejski w Kałuszynie zatrudni pracownika do sprzątania targowisk.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert osobiście w sekretariacie do dnia

1 października  br. lub wysłanie CV na adres e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Teresa Deretkiewicz: (25) 7576618 w.19

Jubileusz dziewięćdziesięciolecia oraz przekazania samochodu pożarniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsach

21 września  br  druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsach wraz  mieszkańcami świętowali jubileusz 90 lecia powstania straży oraz  przekazania samochodu pożarniczego.

Modernizacja stadiony na ul. 1-go Maja

W połowie września Gmina Kałuszyn zakończyła prace inwestycyjne na Stadionie  Miejskim w Kałuszynie przy ul. 1-go Maja 53 w Kałuszynie, z którego na co dzień korzysta klub sportowy „Victoria”.

Dodatkowe informacje