Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Zaproszenie na wideokonferencję w sprawie form wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej

14 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się wideokonferencja z udziałem Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego - Starosty Mińskiego, Pana Witolda Kikolskiego - Wicestarosty oraz Pani Anny Laskowskiej - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim dotycząca form wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Czytaj więcej...

Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

Czytaj więcej...

Mieszkańcy Kałuszyna mają nowego Dzielnicowego

 Od 1 kwietnia mieszkańcy wszystkich miejscowości gminy Kałuszyn mają nowego dzielnicowego. Decyzją Komendanta Stołecznego Policji utworzony został dodatkowy etat wchodzący w skład Posterunku Policji w Kałuszynie. Nowym dzielnicowym dla gminy Kałuszyn został aspirant Mariusz Kondraciuk, dotychczasowy dzielnicowy mińskiego rewiru.

 

Czytaj więcej...

Informacja

Miło nam poinformować, że Gmina Kałuszyn otrzymała z budżetu Województwa Mazowieckiego dotację w wysokości 2.000.000,00 zł na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Budowa drogi gminnej, ulicy Robotniczej w Kałuszynie” w  ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”.

Czytaj więcej...

Informacja

Uprzejmie informuję, że Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie przystępuje do realizacji zadania pn.: „Budowa Podstacji Ratownictwa Medycznego w Kałuszynie”.

 

Czytaj więcej...

Szanowni mieszkańcy

 

Przystąpiliśmy do opracowania dokumentu – Strategii Rozwoju Gminy Kałuszyn na lata 2021-2030. Jest to ważny dokument, w których zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej Gminy w perspektywie najbliższych lat. W ramach prowadzonych prac zależy nam na zebraniu Państwa opinii i uwag dotyczących kierunków rozwoju Gminy oraz przyszłych inwestycji, dlatego aby zebrać Państwa pomysły i proponowane działania przygotowaliśmy ankietę.

Czytaj więcej...

02.04.2021 r. (piątek) - Urząd nieczynny

Ustala się dzień 2 kwietnia 2021 r. (piątek) dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w Kałuszynie, za dzień 1 maja 2021 r., przypadający w dniu wolnym od pracy.

Zarządzenie nr 21/2021 Burmistrza Kałuszyna 

Informacja dla rolników

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim informuje, iż ARiMR w terminie do 29 marca 2021 r. przyjmuje wnioski od rolników, którzy chcą zabezpieczyć swoje gospodarstwa przed afrykańskim pomorem świń (ASF).

Pismo

 

XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

30 lat KRUSKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne to jedno z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje