Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Ogłoszenie o konkursie ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. LECZNICTWA

Kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kałuszynie - Przychodni Opieki Zdrowotnej na podstawie art. 49 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 o działalności leczniczej (t.j. Dz.U. z dnia 09.11.2018 roku, poz. 2190 z późn. zm.) ogłasza konkurs na stanowisko:

Czytaj więcej...

Projekt ZUS

Jak co roku serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do realizacji projektów edukacyjnych ZUS:

  • „Projekt z ZUS” dla uczniów klasy 7 i 8 szkoły podstawowej,
  • „Lekcje z ZUS” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Czytaj więcej...

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Rolnicy z naszej gminy/naszego miasta*, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Czytaj więcej...

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

 

bezpieczenstwo danychPowszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

Czytaj więcej...

Obchody 81 rocznicy bitwy pod Kałuszynem 12 września 2020

 W dniu 12 września w Kałuszynie odbyła się uroczystość 81. rocznicy jednej z najkrwawszych bitew kampanii wrześniowej – Bitwy pod Kałuszynem, która mimo znacznych strat była zwycięska.

Czytaj więcej...

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

 

spis przez telefonSpis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu.

Czytaj więcej...

INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA TERENIE GMINY KAŁUSZYN

Burmistrz Kałuszyna informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji działań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcie Ochrony Powietrza Mazowsze 2020”,

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje