Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA TERENIE GMINY KAŁUSZYN

Burmistrz Kałuszyna informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji działań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcie Ochrony Powietrza Mazowsze 2020”,

Czytaj więcej...

Dożynki w Kałuszynie

Dożynki to uroczystość o wieloletniej tradycji, to czas radości i podziękowań za plony oraz okazja do wyrażenia szacunku dla ciężkiej pracy rolników.

Czytaj więcej...

Otrzymanie sztandaru przez Związek Piłsudczyków Ziemi Kałuszyńskiej.

20 sierpnia 2020 r. odbyła się VI Pielgrzymka Piłsudczyków na Jasną Górę. W Auli Jana Pawła II kałuszyński oddział na uroczystej ceremonii otrzymał Sztandar Związkowy.

Czytaj więcej...

Chcesz zapytać o spis rolny? Zadzwoń!

Od 17 sierpnia pod numerem 22 279 99 99 będzie działać specjalna infolinia Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Czytaj więcej...

UWAGA!

Między 17 sierpnia a 4 września br. podróżni korzystający z przejazdów na linii nr 2 muszą liczyć się z utrudnieniami spowodowanymi modernizacją stacji Warszawa Rembertów. Na czas utrudnień Koleje Mazowieckie i Szybka Kolej Miejska wprowadzają wzajemne honorowanie biletów. Szczegóły znajdują się tutaj

Obchody 100-lecia CUDU NAD WISŁĄ oraz Korowód Smaków Ziemi Mińskiej

W imieniu Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Mińskiej serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie plenerowej organizowanej na 100 lecie CUDU NAD WISŁĄ. Składać się będzie z dwóch części. W części pierwszej realizować będziemy zadanie publiczne Rodzinny Piknik Historyczny w 100.  Rocznicę Cudu nad Wisłą – bitwy o Mińsk Mazowiecki współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i budżetu miasta Mińsk Mazowiecki   w części drugiej zadanie publiczne pt. „Korowód Smaków Ziemi Mińskiej” współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Mińskiego.

Czytaj więcej...

Kontynuacja programu odbioru azbestu

W dniu 4 sierpnia 2020 roku zawarta została umowa pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, a Gminą Kałuszyn na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Zdjęcie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Kałuszyn”.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje