Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Okno na Świat - 2016

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowiecki oraz firma POLBI zapraszają do udziału w projekcie „Okno na Świat” w ramach, którego oferujemy dwumiesięczne wyjazdy do Wielkiej Brytanii połączone z praktykami zawodowymi oraz szkoleniem językowym.

Czytaj więcej...

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU "MULTIMEDIALNA OPOWIEŚĆ O MIEJSCACH W KAŁUSZYNIE, KTÓRE MNIE ZAFASCYNOWAŁY"

 

I miejsce - Jakub Chabiera kl. VIc i Dominik Piotrkowicz

 ex aequo 

I miejsce - Wiktoria Kaźmierczak kl. Vb

Ogłoszenie

    Urząd Miejski w Kałuszynie zwraca się o pomoc w znalezieniu domu dla pieska, który został brutalnie skrzywdzony przez człowieka w okolicy ul. 1-go Maja. Psu odcięto ogon i jądro, przez co był w stanie zagrożenia życia i przeszedł operację. Obecnie przebywa w domu zastępczym jednak nie może tam zostać na stałe.
 Zainteresowane adopcją osoby proszone są o kontakt z Urzędem Miejskim w Kałuszynie tel. 25 757 66 18 wew.16 lub Panią lek. weterynarii tel. 608 659 172 .

Komunikat Głównego Lekarza Weterynarii dotyczący świadectw zdrowia dla świń w obrocie krajowym

Główny Lekarz Weterynarii informuje, że w związku z opublikowaniem w dniu 27 października 2016 r. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 25 października 2016 r.

Czytaj więcej...

Afrykański pomór świń - film

Film edukacyjny pt. "Afrykański pomór świń - zasady ochrony świń przed chorobą" stworzony przez Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy.

 film...

Szkolenie nt. Znaczenie pszczoły miodnej i innych owadów zapylających w produkcji roślinnej i ogrodniczej

Dnia 24.10.2016 r (poniedziałek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim w Kałuszynie (sala konferencyjna) odbędzie się szkolenie nt. Znaczenie pszczoły miodnej i innych owadów zapylających w produkcji roślinnej i ogrodniczej. Wykładowcą będzie: Witold Kąkol z Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

BIAŁA SOBOTA 1 października 2016

01 października 2016r. czyli w najbliższą sobotę, w Kałuszynie w Przychodni przy  ul. Warszawskiej 50  (obok sklepu TOPAZ) w godz. 10.00 - 13.00 odbędzie się BIAŁA   SOBOTA

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje