Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Mobilny punkt wsparcia ZUS w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kałuszynie

W  dniu 07  lipca 2021 r w godz. 10:00 – 15:00 zorganizowany zostanie mobilny punkt wsparcia ZUS w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kałuszynie.

Urząd Miejski w Kałuszynie otwarty do bezpośredniej obsługi interesantów

Informacja   Burmistrza Kałuszyna 

Szanowni Państwo

 Od dnia 5 lipca br. Urząd Miejski w Kałuszynie  jest otwarty dla interesantów  w dotychczasowych  godzinach pracy z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego:

Koncertowe Lato w Mieście Kałuszyn

Koncertowe Lato w Mieście Kałuszyn_1

Mobilny Mińsk Mazowiecki

Mobilny Mińsk Mazowiecki

Informacja z obrad XXII sesji Rady Miejskiej w Kałuszynie

Sesja Rady Miejskiej 29.06.2021_2W dniu 29 czerwca 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kałuszynie odbyła się XXII zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Kałuszynie. W obradach wzięli udział wszyscy radni Rady, uczestniczyli również sołtysi oraz kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy.

Noc Świętojańska 2021

Noc Świętojańska 2021_12Noc Świętojańska 2021 nad Zalewem Karczunek w Kałuszynie była z kilku względów magiczna i wyjątkowa. Już sam fakt, że się mogła odbyć po długim czasie obostrzeń pandemicznych jest w swej normalności niezwykły. Niezwykli byli także wszyscy artyści, którzy mogli zaprezentować się na scenie. Magiczna Noc Świętojańska zakończyła się spektakularnym pokazem sztucznych ogni.

Wydarzenie zostało dofinansowane z środków budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 30 000zł

Nagłośnienie dla ratowników na plaży nad Zalewem Karczunek w Kałuszynie dzięki wsparciu PSE

Na początku lipca dzięki grantowi PSE przyznanemu w ramach III edycji programu dobrosąsiedzkiego „Wzmocnij swoje otoczenie” wykonane zostanie nagłośnienie na plaży na potrzeby działań ratowniczych nad Zalewem Karczunek w Kałuszynie.

„Czy wiesz, że…”

Początek wakacji jest szczególnie istotny z punktu widzenia poruszanej tematyki, ze względu na podwyższony poziom ryzykownych zachowań w  tym okresie. Włączenie się Inspekcji Sanitarnej w działania edukacyjno-informacyjne jest szczególnie cenne dla KC ds. AIDS, gdyż pozwoli na  dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Remont ulicy Pocztowej i Polnej w Kałuszynie

Remont ulicy Pocztowej i Polnej w Kałuszynie_1W dniu 22.06.2021r. rozpoczęto wykonanie zadania pn. Remont ulicy Pocztowej i Polnej w Kałuszynie.

Noc Świętojańska 2021

Wzmocnij swoje otoczenie

Wzmocnij swoje otoczenie_1Gmina Kałuszyn i OSP Kałuszyn uzyskały grant w III edycji programu "Wzmocnij swoje otoczenie".

100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej

100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej_6W parku miejskim w Kałuszynie odbyło się uroczyste zakończenie rywalizacji sportowej 100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową w Kałuszynie.

Piknik rodzinny nad Zalewem Karczunek

Piknik rodzinny_4Gmina Kałuszyn wspólnie z Klubem Victoria Kałuszyn zorganizowali piknik rodzinny w czasie którego odbył się turniej piłki nożnej. Na uczestników czekało także wiele atrakcji: tor przeszkód, zjeżdżalnie, animacje dla dzieci oraz grill z owocami i słodyczami dla najmłodszych.

Jarmark Świętojański w Cegłowie

Jarmark Świętojański_1

Zapoznanie z generałem J. Hallerem

Zapoznanie z generałem_1

Dodatkowe informacje