Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

KAŁUSZYN STUDIA Z DZIEJÓW MIASTA, PARAFII I OKOLIC

20.10.2019 w niedzielne popołudnie na poddaszu budynku Biblioteki Publicznej w Kałuszynie w klimatycznej atmosferze odbyło się niepowtarzalne wydarzenie: prezentacja książki KAŁUSZYN STUDIA Z DZIEJÓW MIASTA, PARAFII I OKOLIC.

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Kałuszyna.

Pod koniec września na Zalewie Karczunek odbyły się zawody wędkarskie w kategorii OPEN, w których udział wzięło niemal 30 wędkarzy-amatorów.

Zarybianie - zakaz połowu ryb

ZAKAZ POŁOWU RYB NA ZALEWIE KARCZUNEK DO DNIA 15 LISTOPADA BR.

Przebudowa drogi w Mariance

W dniu 11 października została zakończona modernizacja drogi gminnej w m. Marianka polegająca na wykonaniu podbudowy zasadniczej z gruntu stabilizowanego cementem na istniejącej nawierzchni gruntowo-żwirowej na długości 800 mb i szerokości pasa jezdni 4,5 m.

W dniach 1 - 2 października 2019r. Burmistrz Kałuszyna podpisał umowy na wykonanie nowych inwestycji

W dniach 1 - 2 października 2019r. Burmistrz Kałuszyna podpisał umowy na wykonanie następujących inwestycji:

Pracownia lingwistyczna w Szkole Podstawowej w Kałuszynie

Pod koniec sierpnia bieżącego roku oddana została do użytku pracownia lingwistyczna do nauki języka angielskiego wraz z oprogramowaniem spełniającym wytyczne podstawy nauczania, która znajduje się w Szkole Podstawowej w Kałuszynie.

Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn

    W dniu 15 października br. został podpisany protokół odbioru wykonania zadania pn: „Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn”.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe na spotkania informacyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniach informacyjnych, dotyczących aktualnie najważniejszych kwestii w zakresie współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi.

Dzień Edukacji Narodowej 2019

14 października   to Dzień  Edukacji Narodowej  -   święto   nauczycieli  i  wszystkich pracowników oświaty.  

Harper Hygienics bezpłatnie udostępnił pracowniczy autobus uczniom z gminy Kałuszyn

Problemy z transportem uczniów szkół z gminy Kałuszyn zaczęły się już rok temu. Na pierwszy ogień poszedł dojazd do Mińska Mazowieckiego, a teraz, dokładnie 1 października, doszły kłopoty z dojazdem do szkół średnich w Siedlcach, bo PKS Siedlce zawiesił poranny kurs z Kałuszyna do Siedlec.

Spotkanie organizacyjne - protest

W dniu 3 października 2019 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kałuszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie protestu dotyczącego zamontowania w mieście Kałuszynie sygnalizacji świetlnej przewidzianego na 4 października 2019 r.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacje