Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Sauny nad Zalewem Kałuszyn

rzut saunyNa Zalewie Karczunek w Kałuszynie jeszcze w tym roku powstanie kolejny ciekawy obiekt rekreacyjny - sauna wraz z częścią wypoczynkową i toaletami.

Informacja - 4.06.2021 dniem wolnym

Dzień  04 czerwca 2021r. jest dniem urlopu dla pracowników Urzędu Miejskiego w Kałuszynie.
W tym dniu Urząd będzie nieczynny.

Planowane wyłączenia

WAKACJE w WOT

odznakaWojska Obrony Terytorialnej to rodzaj sił zbrojnych, w którym pełniona jest nowa forma służby – terytorialna służba wojskowa (służba ochotnicza). Cieszy się ona wciąż niesłabnącym zainteresowaniem ponieważ umożliwia połączenie życia prywatnego, pracy zawodowej czy nauki z służbą na rzecz państwa, a przede wszystkim swojej lokalnej społeczności.

ĆWICZENIA RENEGADE/SAREX-21

Urząd Miejski w Kałuszynie informuje, że w dniach 17-21 maja 2021 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza. Będzie to sygnał treningowy. Po jego usłyszeniu nie należy podejmować żadnych działań.

Trening zostanie przeprowadzony zgodnie z Zarządzeniem Nr 442 Wojewody Mazowieckiego z dnia 27 listopada 2020 r.

Wieczór w Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem

Planowane wyłączenia

Kontakt z MODR - Jerzy Grabowski

plakat

Rekrutacja do projektu współfinansowanego z FES „Obierz kierunek na zatrudnienie”

Odbierz kierunek na zatrudnienieJesteśmy w trakcie rekrutacji do projektu „Obierz kierunek na zatrudnienie”. Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Planowane wyłączenia prądu

Tegoroczne obchody upamiętniające 230.

Tegoroczne obchody upamiętniające 230.. Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja rozpoczęły się o godz. 11.00 Mszą Świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem WNMP w Kałuszynie, celebrowaną przez księdza Jerzego Skłuckiego.

Dzień Strażaka 2021

Z okazji "Dnia Strażaka"  wszystkim  Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Kałuszyn dziękujemy za strażacką służbę i składamy najlepsze życzenia.

Obchody rocznicy 3-go Maja

plakat 3- maja

FLAGA MAZOWSZA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH

FLAGA MAZOWSZA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICHFlaga Mazowsza już nie tylko na uroczystościach patriotycznych czy budynkach urzędowych. Od teraz jej wizerunek mogą wykorzystywać wszyscy mieszkańcy regionu. Może ona zagościć przed domem, w miejscu pracy i nauki czy zostać użyta w celach promocyjnych.

Dodatkowe informacje