Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Odwołanie spotkania

W związku z nadzwyczajną i bardzo poważną sytuacją na świecie oraz w naszym kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Informujemy, że spotkanie dla mieszkańców z Burmistrzem Kałuszyna które, miało odbyć się 15 marca br. O godz. 12.30 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kałuszynie zostaje odwołane.

Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie.

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 2020

 Gminne obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kałuszynie o godz. 17.00, z udziałem pocztów sztandarowych, władz samorządowych, delegacji jednostek organizacyjnych gminy oraz mieszkańców miasta i gminy Kałuszyn.

Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości

25 lutego 2020 r. w Domu Kultury w Kałuszynie odbyła się  Gminna Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i  Przedsiębiorczości.

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Marszałkowskim dotyczące projektu Programu ochrony powietrza dla Mazowsza

W związku z opracowywaniem uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie programu ochrony powietrza dla stref w woj. mazowieckim, w których zostały przekroczone poziomy dopuszczalne i docelowe substancji w powietrzu  informujemy, że w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie w dniu 06 marca 2020 r. (piątek) o godz. 11:00

Morsowanie nad Zalewem Karczunek

W minioną niedzielę klub sportowy Victoria Kałuszyn wraz z Burmistrzem Kałuszyna zorganizowali zlot morsów na Zalewie w Kałuszynie.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło aplikację mobilną Alarm112, która dostępna jest dla wszystkich obywateli.

 Aplikacja dedykowana jest w szczególności osobom głuchym i niedosłyszącym, czasowo pozbawionym możliwości mówienia, jak również osobom znajdującym się w sytuacji zagrożenia,

Zbiorczy katalog ofert produktów eksportowych firm województwa mazowieckiego

Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach działań wspierających rozwój gospodarczy regionu realizuje szereg przedsięwzięć ukierunkowanych na promocję przedsiębiorczości i kreowanie współpracy gospodarczej, również w wymiarze międzynarodowym. W tym też zakresie na szczeblu samorządu prowadzona jest współpraca i odbywają się spotkania z przedstawicielami władz administracyjnych oraz agend gospodarczych,

Dodatkowe informacje