Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Piknik rodzinny nad Zalewem Karczunek

Piknik rodzinny_4Gmina Kałuszyn wspólnie z Klubem Victoria Kałuszyn zorganizowali piknik rodzinny w czasie którego odbył się turniej piłki nożnej. Na uczestników czekało także wiele atrakcji: tor przeszkód, zjeżdżalnie, animacje dla dzieci oraz grill z owocami i słodyczami dla najmłodszych.

W turnieju piłkarskim po pasjonującym i emocjonującym finale, który zakończył się serią rzutów karnych po remisie 2-2, triumfowała drużyna LIDL Kałuszyn, pokonując Old Boysów Victorii 1-0. III miejsce zajął zespół Zagórski Team, w którym gościnnie wystąpił Krzysztof Diablo Włodarczyk. Na budynku szatni Piotr Bezulski odsłonił także pamiątkową tablicę poświęconą jego tacie Andrzejowi "BESTOWI", wieloletniemu trenerowi i zawodnikowi Victorii Kałuszyn. Partnerami pikniku był Urząd Marszałkowski w Warszawie i firma LIDL. Dziękujemy. Podziękowania także dla OSP Kałuszyn za pomoc w zabezpieczeniu medycznym pikniku oraz pracownikom gminy zaangażowanym w przygotowania.
Swoją obecnością zaszczycili nas także poseł na Sejm RP Czesław Mroczek, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska oraz Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie Mirosław Krusiewicz.
Foto: Katarzyna Hetmańska

Dodatkowe informacje