Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Wznowienie obsługi stacjonarnej w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

informacja o wznowieniu pkt obsługi

Ogólnopolski Festiwal Pieśni Legionowej

Uroczyste podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Budowa drogi gminnej, ulicy Robotniczej w Kałuszynie”

rzekazanie czekuW dniu 20 maja 2021r. w siedzibie Zespołu Szkół Nr 1 w Mińsku Mazowieckim miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Budowa drogi gminnej, ulicy Robotniczej w Kałuszynie” w  ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”  budżetu Województwa Mazowieckiego na które to zadanie Gmina Kałuszyn otrzymała dotację w wysokości 2.000.000,00 zł.

Sauny nad Zalewem Kałuszyn

rzut saunyNa Zalewie Karczunek w Kałuszynie jeszcze w tym roku powstanie kolejny ciekawy obiekt rekreacyjny - sauna wraz z częścią wypoczynkową i toaletami.

Informacja - 4.06.2021 dniem wolnym

Dzień  04 czerwca 2021r. jest dniem urlopu dla pracowników Urzędu Miejskiego w Kałuszynie.
W tym dniu Urząd będzie nieczynny.

Planowane wyłączenia

WAKACJE w WOT

odznakaWojska Obrony Terytorialnej to rodzaj sił zbrojnych, w którym pełniona jest nowa forma służby – terytorialna służba wojskowa (służba ochotnicza). Cieszy się ona wciąż niesłabnącym zainteresowaniem ponieważ umożliwia połączenie życia prywatnego, pracy zawodowej czy nauki z służbą na rzecz państwa, a przede wszystkim swojej lokalnej społeczności.

ĆWICZENIA RENEGADE/SAREX-21

Urząd Miejski w Kałuszynie informuje, że w dniach 17-21 maja 2021 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza. Będzie to sygnał treningowy. Po jego usłyszeniu nie należy podejmować żadnych działań.

Trening zostanie przeprowadzony zgodnie z Zarządzeniem Nr 442 Wojewody Mazowieckiego z dnia 27 listopada 2020 r.

Wieczór w Muzeum Konstantego Laszczki w Dobrem

Planowane wyłączenia

Kontakt z MODR - Jerzy Grabowski

plakat

Rekrutacja do projektu współfinansowanego z FES „Obierz kierunek na zatrudnienie”

Odbierz kierunek na zatrudnienieJesteśmy w trakcie rekrutacji do projektu „Obierz kierunek na zatrudnienie”. Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Planowane wyłączenia prądu

Tegoroczne obchody upamiętniające 230.

Tegoroczne obchody upamiętniające 230.. Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja rozpoczęły się o godz. 11.00 Mszą Świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem WNMP w Kałuszynie, celebrowaną przez księdza Jerzego Skłuckiego.

Dodatkowe informacje