Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Dzień Strażaka 2021

Z okazji "Dnia Strażaka"  wszystkim  Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Kałuszyn dziękujemy za strażacką służbę i składamy najlepsze życzenia.

Obchody rocznicy 3-go Maja

plakat 3- maja

FLAGA MAZOWSZA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH

FLAGA MAZOWSZA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICHFlaga Mazowsza już nie tylko na uroczystościach patriotycznych czy budynkach urzędowych. Od teraz jej wizerunek mogą wykorzystywać wszyscy mieszkańcy regionu. Może ona zagościć przed domem, w miejscu pracy i nauki czy zostać użyta w celach promocyjnych.

Zerowy PIT dla młodych

Planowane wyłaczenia

Kondolencje - Eugeniusz Kulesza

kondolencje dla Eugeniusza Kuleszy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Trwa kampania dopłat 2021

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W tym dniu dla upamiętnienia  Ofiar Katynia, związanych z Kałuszynem zostały  złożone  kwiaty i zapalone  znicze   w Alei Dębów Katyńskich w Parku Miejskim i  pod Dębem Pamięci przy  Szkole Podstawowej w Kałuszynie.   

Zdjęcia

Życzenia dla pracowników Służby Zdrowia

Zaproszenie na wideokonferencję w sprawie form wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej

14 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się wideokonferencja z udziałem Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego - Starosty Mińskiego, Pana Witolda Kikolskiego - Wicestarosty oraz Pani Anny Laskowskiej - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim dotycząca form wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br.

Mieszkańcy Kałuszyna mają nowego Dzielnicowego

 Od 1 kwietnia mieszkańcy wszystkich miejscowości gminy Kałuszyn mają nowego dzielnicowego. Decyzją Komendanta Stołecznego Policji utworzony został dodatkowy etat wchodzący w skład Posterunku Policji w Kałuszynie. Nowym dzielnicowym dla gminy Kałuszyn został aspirant Mariusz Kondraciuk, dotychczasowy dzielnicowy mińskiego rewiru.

 

Życzenia Wielkanocne 2021

Informacja

Miło nam poinformować, że Gmina Kałuszyn otrzymała z budżetu Województwa Mazowieckiego dotację w wysokości 2.000.000,00 zł na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Budowa drogi gminnej, ulicy Robotniczej w Kałuszynie” w  ramach „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”.

Informacja

Uprzejmie informuję, że Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie przystępuje do realizacji zadania pn.: „Budowa Podstacji Ratownictwa Medycznego w Kałuszynie”.

 

Dodatkowe informacje