Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szanowni mieszkańcy

 

Przystąpiliśmy do opracowania dokumentu – Strategii Rozwoju Gminy Kałuszyn na lata 2021-2030. Jest to ważny dokument, w których zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej Gminy w perspektywie najbliższych lat. W ramach prowadzonych prac zależy nam na zebraniu Państwa opinii i uwag dotyczących kierunków rozwoju Gminy oraz przyszłych inwestycji, dlatego aby zebrać Państwa pomysły i proponowane działania przygotowaliśmy ankietę.

02.04.2021 r. (piątek) - Urząd nieczynny

Ustala się dzień 2 kwietnia 2021 r. (piątek) dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Miejskiego w Kałuszynie, za dzień 1 maja 2021 r., przypadający w dniu wolnym od pracy.

Zarządzenie nr 21/2021 Burmistrza Kałuszyna 

Informacja dla rolników

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim informuje, iż ARiMR w terminie do 29 marca 2021 r. przyjmuje wnioski od rolników, którzy chcą zabezpieczyć swoje gospodarstwa przed afrykańskim pomorem świń (ASF).

Pismo

 

Kulturomaniak 2021

XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

30 lat KRUSKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne to jedno z wielu działań prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

nieodpłatna pomoc prawna

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa składamy wszystkim sołtysom z terenu Gminy Kałuszyn serdeczne życzenia. To Wy jesteście pierwszymi osobami, do których przychodzą mieszkańcy z wszelkimi problemami.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

kwiaty i życzenia

Harmonogram szczepień psów przeciw wściekliźnie w 2021

Dezynfekcja przestrzeni publicznej

stop covid19Szanowni mieszkańcy, w związku z panującą sytuacja epidemiologiczną Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałuszynie rozpoczyna dezynfekcje przestrzeni publicznej miasta w celu przeciwdziałania Covid-19.

Informacja z Gminnych Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2021

wyklęciGminne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w tym roku odbyły się z dostosowaniem do zasad i ograniczeń związanych z trwającym na terenie kraju stanem epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

e-budownictwo

plakat

https://www.gunb.gov.pl

II Mazowiecki Festiwal Piosenki Znanej i Nieznanej

OFERTA SŁUŻBY WOJSKOWEJ

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim przedstawia bogatą ofertę różnych form służby w Wojsku Polskim. Oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców z administrowanego terenu /powiat miński i węgrowski/. Przedstawione informacje są ważne dla potencjalnych chętnych zwłaszcza teraz w czasie panującej pandemii COVID – 19.

Planowane wyłączenia_20210226

Dodatkowe informacje