Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Dożynki 2021

Dożynki 2021

Dożynki w Siennicy 2021

Dożynki w Siennicy

Dożynki w Latowiczu

Dożynki w Latowiczu

Saba szuka domu!

Saba szuka domuW Gminie Kałuszyn została znaleziona sunia na zjeździe na „Augustówkę” z trasy A2.

Rozwój pszczelarstwa - szkolenie

plakat

formularz

Planowane wyłączenia pradu

Przebudowa przejść dla pieszych

logaGmina Kałuszyn otrzymała pomoc finansową z budżetu państwa w wysokości 359 160,00 zł w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Lokalnych w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych

Szanowni Mieszkańcy!

logo czyste powietrzeSerdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. programu Czyste Powietrze. W ramach tego programu, można uzyskać dofinasowanie na wymianę starych kotłów na paliwa stałe, które nie spełniają obowiązujących norm w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych oraz termomodernizację tych budynków.

Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia 2021 roku o godz. 15:00 w Domu Kultury w Kałuszynie.

 

Weź udział w debacie społecznej

Pies szuka właściciela

Błąkający się pies na rogu ulic Dębowej i Ogrodowej gm. Kałuszyn poszukuje właściciela. Pies- mieszaniec maści białej w rude łaty, jest spokojny, towarzyski, nie boi się człowieka. Wszystkich, którzy mogą wskazać dotychczasowe miejsce pobytu mieszańca lub są zainteresowani adopcją prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim w Kałuszynie w dni robocze w godz. 7.30- 15.30 pod numerem tel. 25 757-66-18 wew. 24.

1 sierpnia o godz. 17:00 zawyją syreny alarmowe

 

Urząd Miejski w Kałuszynie informuje, że w dniu 1 sierpnia 2021 roku o godz. 17:00 zostaną uruchomione syreny alarmowe sygnałem dźwiękowym ciągłym emitowanym przez 1 minutę, w celu upamiętnienia 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Dzielnicowy gm. Kałuszyn asp. Mariusz Kondraciuk informuje

Oferta pracy

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kałuszynie poszukuje w trybie pilnym pracownika na stanowisko:

- pracownik gospodarczy,

- operator stacji pomp.

Zapraszamy do współtworzenia Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2022 r.

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu "Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok.

Komunikat  

Formularz zgłoszenia

Dodatkowe informacje